Poslední aktualizace :
04/08/2022
   InfoStab  

Tato internetová stránka je vlastnictvím společnosti INFOSTAB, se sídlem v Heillecourtu, Jacques Gruber 11, 54180, Francie.

Informace na této internetové stránce podléhají francouzským zákonům a jsou poskytovány "tak, jak jsou" bez jakýchkoliv záruk, ani zřejmých, ani skrytých. Informace mohou obsahovat technické nepřesnosti nebo typografické chyby a překlepy. Tyto jsou nesmluvní a náchylné ke změnám bez poznámek. 
 
Veškerý obsah, stránky, písma, ikony, obrázky a zvuky na této internetové stránce jsou výhradním vlastnictvím společnosti INFOSTAB. Jakákoliv reprodukce, tvorba nebo prezentace této stránky, celku nebo její části (texty, zvuky, obrázky) je zakázána. Nedodržováním tohoto zákazu dochází k padělání a podvodu a vzniku občanské i trestní odpovědnosti.
 
Užíváním této stránky souhlasí uživatel s tím, že bere na vědomí toto varování.
 
INFOSTAB není odpovědný za obsah žádných dalších webových stránek, ke kterým je přístup přes tuto stránku. Za hypertextové odkazy použité na stránce INFOSTAB směrem k jiným webovým stránkám a/nebo k soukromým webovým stránkám nevzniká zodpovědnost pro INFOSTAB. Jednoznačným upozorněním všem uživatelům je skutečnost, že společnost INFOSTAB nemůže být v žádném případě zodpovědna za poškození, nespecifické, přímé, nebo nepřímé, poškození hmotné, nebo nehmotné, vzniklé v důsledku konzultace a/nebo používání této webové stránky, nebo dalších závisejících webových stránek.

Na doplnění, INFOSTAB nemůže nést zodpovědnost za za použití textových, zvukových nebo obrazových informací, které by zde mohly být shromážděny a vedly by k finanční nebo obchodní ztrátě, ztrátám programů nebo dat v jiných informačních systémech.

V souladu se zákonem ze 6. ledna 1978, který se týká svobody zpracování dat a souborů, je vytvořena tato webová stránka jako objekt deklarace blízké CNIL (Národní komise pro zpracování dat).
 


  Mentions Légales